Proces rekrutacji jest dla nas bardzo ważny,
zależy nam by osoby, które dołaczają do naszego zespołu czuły się dobrze w naszej organizacji!Kto
tworzy

Positive Coworking?

Praca naszej firmy zaczyna się od Działu Handlowego zajmującego się pozyskiwaniem projektów dla Działu Technicznego, który realizuje je, dostarczając klientom najwyższej jakości oprogramowanie. Pracą Działu Technicznego zarządzają Project Managerowie, którzy kontrolują przebieg realizacji projektów oraz ściśle współpracują z Działem Obsługi Klienta, odpowiedzialnym za komunikację z naszymi klientami.

Pracujemy w ścisłym centrum Gliwic. Można do nas dotrzeć bez problemu wszelkimi środkami komunikacji. Nasze biuro składa się z kilku pomieszczeń w formule open space, sali konferencyjnej, strefy chillout oraz ekspresu dostarczającego pyszną kawę. Chciałbyś wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas!


Przebieg
rekrutacji

czyli jak to działa w PC?


PRZEŚLIJ CV

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w ciekawych projektach, weź udział w naszej rekrutacji! Odpowiemy na Twoją aplikację w ciągu 48h. Będziemy na bieżąco Cię informować o postępach procesu rekrutacyjnego.


SPOTKANIE

Na spotkaniu omówimy na czym polega praca w naszej firmie i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. W spotkaniu zazwyczaj uczestniczy rekruter HR oraz kierownik zespołu, do którego poszukujemy nowej osoby.


ZADANIE

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz otrzymasz zadanie. Na jego wykonanie będziesz mieć 3-4 dni robocze.


POZNAJ OCENĘ

Zawsze wracamy z informacją zwrotną. Otrzymasz komentarz od naszych ekspertów w zakresie wykonanego zadania. W przypadku gdy Twoja ocena będzie pozytywna, zaprosimy Cię na omówienie warunków zatrudnienia.


WITAMY NA POKŁADZIE

Gratulacje! Właśnie dołączyłeś do strefy pozytywnych ludzi. Mailem otrzymasz komplet informacji o tym jak będzie wyglądał Twój pierwszy dzień pracy u nas.
Aktualne oferty pracy
Programista PHP Symfony

wyślij CV na adres: rekrutacja@positivecoworking.pl

New Business Manager

wyślij CV na adres: rekrutacja@positivecoworking.pl

Programista PHP Angular

wyślij CV na adres: rekrutacja@positivecoworking.pl

O nas

Positive Coworking to zespół doświadczonych ludzi, działający w branży IT od ponad 10 lat. W każdym projekcie poszukujemy kreatywnych rozwiązań, idealnie dopasowanych do biznesu klienta.

Firma

Positive Coworking Sp. z o.o.
CENTRALA: ul. Bogedaina 3, 50-514 Wrocław
ODDZIAŁ: ul. Andersa 11, 44-100 Gliwice
+48 71 70 70 369 / +48 798 716 787

Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.

Copyright by Positive Coworking / 2018