Generujemy ROZWÓJ
twojego biznesu.Dlaczego
warto

z nami pracować

Nasze rozwiązania to zaawansowane systemy informatyczne wspomagające współpracę firmy z jej partnerami biznesowymi. Dzięki daleko idącej integracji systemy umożliwiają komunikowanie się oraz obsługę procesów z firmami z różnych części kraju, zastępując wiele różnorodnych narzędzi. Stosując systemy B2B w handlu można skupić wszystkich kontrahentów i dystrybutorów wokół jednego rozwiązania i za jego pośrednictwem realizować transakcje kupna-sprzedaży w sposób w pełni zautomatyzowany i zestandaryzowany.


Nasze
rozwiązania


PLATFORMY E-COMMERCE

Specjalizujemy się w opracowywaniu kompleksowych strategii sprzedażowych. Wdrażamy dedykowane rozwiązania e-commerce oparte o szczegółową analizę potrzeb biznesowych Twojej firmy oraz oczekiwań docelowego użytkownika. Nasze oprogramowanie jest zbudowane w zgodzie z najnowszymi standardami UX oraz aktualnymi trendami graficznymi. Dbamy o to, by dostarczane przez nas systemy e-commerce były nie tylko zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, ale także gwarantowały dalszą możliwość rozbudowy (pełna skalowalność) oraz były integralne z już obecnymi rozwiązaniami sprzedażowymi Twojego biznesu i strategią komunikacyjną.


SYSTEMY DEDYKOWANE

Budujemy systemy B2B służące kompleksowej obsłudze procesów wewnętrznych firmy oraz procesów z udziałem partnerów biznesowych. Nasze oprogramowanie umożliwia pełną standaryzację, automatyzację i integrację działań w obrębie jednego rozwiązania IT. Dzięki analizie przedwdrożeniowej wytwarzając oprogramowanie B2B opieramy się na realnych oczekiwaniach jego docelowego użytkownika. Gwarantujemy pełną skalowalność dostarczanej platformy, wykonujemy także zaawansowane integracje z systemami zewnętrznymi. Dzięki temu rozwiązania, które finalnie dostarczamy zwiększają efektywność Twoich działań biznesowych.


ROZWIĄZANIA MOBILNE

Podstawową funkcją oprogramowania mobilnego, które wytwarzamy jest wspieranie realizacji biznesowego celu klienta. Wdrażamy technologicznie zaawansowane rozwiązania, które generują sprzedaż, wspomagają działania komunikacyjne, budują lojalność klienta. Oferujemy także kompleksową obsługę projektów mobilnych wdrażanych w ramach realizacji strategii omnichannel. Przed rozpoczęciem projektu szczegółowo określamy cele, które ma za zadanie spełnić rozwiązanie mobilne, doprecyzowujemy jego funkcjonalności oraz sposób, w jaki będzie korzystał z niego docelowy użytkownik. Wynikiem projektu jest skalowalne i zintegrowane z już dostępnymi rozwiązaniami, oprogramowanie mobilne.


KONSULTING IT

Prócz dostarczania dedykowanego oprogramowania dla biznesu świadczymy także usługi z zakresu konsultingu IT, w ramach których wykonujemy zaawansowane analizy przedwdrożeniowe, opracowujemy audyty infrastruktury IT, budujemy strategie komunikacji projektu oraz UX, a także służymy doradztwem strategicznym w obszarze rozwoju projektów IT. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry projekt IT potrzebuje przemyślanej strategii, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Wynikiem naszej pracy jest oprogramowanie, które nie tylko zoptymalizuje procesy w Twojej firmie, ale także będzie generowało jej rozwój i zmieniało się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.


Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

O nas

Positive Coworking to zespół doświadczonych ludzi, działający w branży IT od ponad 10 lat. W każdym projekcie poszukujemy kreatywnych rozwiązań, idealnie dopasowanych do biznesu klienta.

Firma

Positive Coworking Sp. z o.o.
CENTRALA: ul. Bogedaina 3, 50-514 Wrocław
ODDZIAŁ: ul. Andersa 11, 44-100 Gliwice
+48 71 70 70 369 / +48 798 716 787

Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.

Copyright by Positive Coworking / 2018